Kuidas olla lahe tüüp?

Maailmas on kahesugused tüübid: stereotüübid ja lahedad tüübid. Kuidas neid eristada? Stereotüüp on juba nähtud, nagu suhete sangarid ütlevad - loetud raamat. Ta võib mõelda end nii ekstraeriliseks nagu aju taktsagedus lubab, kuid ta on ikkagi kellegi teise tõmmis. Ja hullu pole selles midagi. Vahel ongi koopia mõistlikum lahendus, kui, hambad ristis, originaali hankimine.

Aga lahe mees, missugune tema on? Enamik arvab kohe, see on kindlasti surfar, äkki isegi lohesurfar, DJ, rokkstaar või ambaal, kelle six pack turritab välja isegi kevadisel allahindlused ostetud sulejope alt. Tegelikult võib lahe olla ka XS maikasse riietatud makaron, kes ei tee vahet ei kaaluvihil ega kahepuudasel sangpommil. Aga ta teab, et elus on muudki lahedat kui sport ja peab meeles vanaisa õpetust: mehe puhul on kõige tähtsam jutt ja kehahoiak.

Niisiis tasub jälgida, mida sülg suhu toob. Lahe tüüp ei naeruväärista kunagi teisi ega madalda oma naljadega sõnaosavuses kehvemaid. Aga kehahoiak? Sellega on aega tegeleda elu lõpuni.

Loe lisaks