Tõelised mehed pisaraid ei tunne?

Foto: Axe

Oled kuulnud – ainult naised nutavad, mehed veavad nina täis ja mürgeldavad oma emotsioonid välja? Ja siis kärssavad kahest otsast heleda leegiga nagu põlema läinud õlenukk.

Päriselt on ka mehele okei teinekord pisut oma tundeid välja näidata. Loomulikult, käsu peale nutta oskavad meist vähesed ja mis eesmärki see teenikski.
Kuid kui ikka tunne on sant ja ise enam edasi ei oska, siis seda kipitust kurgus oleme tajunud ilmselt kõik (ja just nüüd vaatad sa oma kõrval istuvat meest ning mõtled, et kurat, no mina küll pole ja vaevalt et temagi. Illusioon. Puhas illusioon.).

Kui tunned, et lühis on lähedal ja kisub silmavaate kahtlaselt uduseks, siis ära neela oma emotsioone alla. Lase need välja. Kuid lase need välja nagu normaalne inimene: räägi oma naisele, et päev oli raske ja sul on halb olla. Helista sõbrale, mine pubisse ja räägi süda tühjaks. Normaalne naine või sõber ei vaata sind seetõttu grammigi halvemini. Ja kui vaatab, siis vaheta mõlemad kiiremas korras välja.

Elu ongi üks sinusoid – kord alla, siis jälle üles. Kord venimine, kord selline tempo, et hoia ainult mütsist kinni.

Aga ükskõik, kuhu suunda parasjagu noole tipp näitab või milline tempo on, tea, et see võib järgmisel hetkel 180 kraadi pöörduda. Proovi siis selleks valmis olla.
Sest olgugi, et kirjutamata reegli järgi mehed pisaraid ei vala, siis tegelikult on jumala okei tunda ka pisaraid selle sõna ülekantud tähenduses.

Loe lisaks
Millal sul on lõpuks kõik, mida hing ihaldab? Kohe saad teada
Mis on see üks asi, mida mitte ükski mees seksi ajal teha ei tohi? (24)

Ela emotsioon välja! Peamine – tee seda mehe moodi. Mitte laamendades või nädalate kaupa tina pannes ja muid sigadusi tehes.

Ole normaalne mees! Ja rohkem polegi midagi soovitada

Loe lisaks